DD STUDIO

ddstudiopl logo

O MNIE

CZYLI KILKA SŁÓW O TYM, KIM JESTEM

Kim jestem?

Jestem absolwentem studiów na kierunku Multimedia i Grafika komputerowa w Gdańsku. Pochodzę z Trójmiasta, a obecnie moim miejscem zamieszkania jest stolica słonecznej Hiszpanii - Madryt. Uważam, że w życiu powinno robić się to, co się lubi, dlatego swoją przyszłość pragnę wiązać ze swoją pasją, jaką jest projektowanie graficzne.

Specjalizuję się w tworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej marki, projektowaniu logo, materiałów marketingowych (ulotki, wizytówki, vouchery, banery, rollupy) czy grafik do social mediów. Ponadto posiadam doświadczenie w budowaniu stron internetowych, nie jest mi obcy również montaż filmów. Biegle posługuję się pakietem programów Adobe.

Idea która przyświeca

Moją główną ideą jest chęć projektowania nieszablonowych, miłych dla oka projektów graficznych. Kreacja graficzna, jak sama nazwa wskazuje, powinna być kreatywna. Wyjście poza schemat może zdecydowanie pomóc w wyróżnieniu się na tle innych projektów. Do tego spójność, kolorystyka, minimalizm jak i wiele innych elementów - to wszystko nadaje charakterystycznych cech kreacji graficznej. Grafika jest moją pasją, dlatego do każdego zadania podchodzę z ogromnym zaangażowaniem.

Cel pracy

Jako projektant graficzny staram się łączyć swoje umiejętności artystyczne z technicznym know-how, aby tworzyć wizualne materiały dla różnych mediów. Głównym celem dla mnie jest komunikowanie idei, budowanie wizerunku marek i tworzenie estetycznych i funkcjonalnych projektów.

Jestem odpowiedzialny za tworzenie różnorodnych projektów, takich jak logotypy, identyfikacja wizualna firm, materiały reklamowe, ulotki, broszury, vouchery, rollupy, plakaty, opakowania, strony internetowe i wiele innych. Ważne jest, aby projekty były estetyczne, spójne z wizją marki i jednocześnie funkcjonalne, aby skutecznie przyciągały uwagę odbiorców i przekazywały zamierzone przesłanie.

Umiejętności

Posiadam umiejętność korzystania z różnych narzędzi i technologii. Opanowanie oprogramowania graficznego, takiego jak Adobe Illustrator, Photoshop, PremierePro jest niezbędne do tworzenia profesjonalnych projektów. Ponadto, znajomość podstawowych zasad projektowania, takich jak kompozycja, typografia, kolorystyka i układ, jest niezwykle ważna.

Innym aspektem mojej pracy jest umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z klientami, zespołem projektowym i innymi zainteresowanymi stronami. Ważne jest, aby rozumieć oczekiwania klientów i potrafić tłumaczyć swoje decyzje projektowe, aby osiągnąć satysfakcję i sukces projektu.

Projektowanie graficzne to dziedzina, która stale się rozwija, dlatego jestem otwarty na ciągłą naukę i staram się śledzić najnowsze trendy, technologie i narzędzia.

Zobacz moje projekty

Zobacz stworzone przeze mnie strony internetowe oraz projekty graficzne

Strony WWW

- strony internetowe
- sklepy internetowe

Zobacz

Projekty graficzne

- cyfrowe projekty graficzne
- materiały reklamowe

Zobacz

0

Scroll to Top